Pánve

Vybrat dobrou pánev může být někdy umění a kvalitní pánev patří do každé kuchyně. Pánev se používá od smažení až k vaření omáček a pro každý druh přípravy se hodí jiná pánev. Ať už připravujete palačinky, nebo třeba paellu, je třeba mít na paměti několik věcí.

 Co chcete na pánvi vařit? Kolik porcí v ní chcete připravovat? Jde o sladkou kuchyni, nebo třeba asijské pokrmy? Na jakém vařiči budete pánev používat?

Pánve se mohou dělit do několika typů jako např. Klasické pánve, palačinkové pánve, lívancové pánve, WOK pánve, Grilovací pánve a nebo pánve na paellu.

Dále si můžete pořídit pánev vyrobenou z různých materiálů, jako jsou: Nerezové pánve, ocelové pánve, pánve ze slitin hliníku, měděné pánve, litinové pánve, titanové pánve, keramické pánve, pánve s granitovou úpravou, smaltové pánve a také teflonové pánve.

Výběr je opravdu pestrý a před nákupem je třeba si rozmyslet na co budeme pánev převážně používat. My Vám můžeme ale zaručit, že ať vyberete jakoukoli pánev na Světě Hrnců, tak to bude vždy kvalita od prověřených značek a pokud si nevíte rady, tak stačí napsat a my Vám vždy rádi poradíme.

Garance doručení nepoškozeného zboží
Přes 4000 výdejních míst po celé ČR
Prodáváme hrnce od značek které mají ve světě právem své místo. Nerez, litina, granit nebo indukční vaření? Tady jste na správném místě.