Hrnce

Hrnec nesmí chybět v žádné kuchyni. Je to základní element veškerého vaření a při jeho výběru by si každý měl dát pozor na určité faktory, ačkoli to tak vždy každý zákazník nedělá.

Mezi základní parametry výběru toho správného hrnce patří objem, výška, průměr dna a samozřejmě materiál ze kterého je Váš budoucí hrnec vyroben.

Mezi nejpoužívanější materiály se používají: nerezové hrnce, smaltované hrnce, litinové hrnce, keramické hrnce, titanové hrnce, měděné hrnce, hrnce ze slitin hliníku a samozřejmě granitové hrnce. Každý materiál má své specifické vlastnosti ke kterým patří různé výhody a nevýhody.

Váš výběr může činit z několika typů a to klasické hrnce, kastroly a nebo rendlíky.

Nezapomeňte vzít v úvahu na jakém vařiči budete hrnec používat, protože každý hrnec se nehodí na všechny typy sporáků a ploten. Dále zvažte jak budete vaše nádobí mýt, protože každý hrnec nepatří do myčky nádobí a některé se mohou nejlépe mýt např. metodou teplotního šoku.

I když výběr hrnce může být někdy věda, tak jedno Vám můžeme zaručit. U nás najdete vždy jen ověřené zboží lety zkušeností profesionálních i domácích kuchařů a kuchařek a se správným výběrem Vám vždy rádi poradíme, tak se na nás neváhejte obrátit. Team Svět Hrnců

Garance doručení nepoškozeného zboží
Přes 4000 výdejních míst po celé ČR
Prodáváme hrnce od značek které mají ve světě právem své místo. Nerez, litina, granit nebo indukční vaření? Tady jste na správném místě.